Home Diğer Ücretsiz Ascent Responsive WordPress Tema

Ücretsiz Ascent Responsive WordPress Tema

4 min read
0
0
633
Ascent Responsive Wordpress Tema

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi wordpress son zamanlarda bayağı popüler, hatta denilene göre dünya çapında mevcut sitelerin %25’lik kısmını wordpress altyapısındaki siteler oluşturmakta. Neden oluşturmasın ki, wordpress’i kullanımı kolay, esnek yapıda ve isteğe yada ihtiyaca göre özelleştirilebilme fonksiyonları var. Harika siteler/bloglar ortaya çıkarmanız için kod bilgisine ihtiyaç duymadan çalışmalar yapabilirsiniz. Bu özelliği wordpress’in yaygın olmasındaki en büyük özelliği olsa gerek.

Yukarıda dediğim gibi kod bilginiz olmadan harika siteler yapabiliyorsunuz, peki kod bilgisi olmadan harika siteleri nasıl yapıyorsunuz?

Hemen söyleyeyim, wordpress’in isteğinize göre değiştirme ve ihtiyacınıza göre özelleştirme imkanı sağlayan temalar ve eklentileri sayesinde. Demek istediğim wordpress tema ve wordpress eklenti olayı harika siteler ortaya çıkarmanızda en büyük yardımcılarınız.

WordPress popüler olunca onun yancıları olan temaları ve eklentileride popüler oluyor.

İşte bende bugün sizlere wordpress temalarından harika bir wordpress teması paylaşmak istiyorum : )

Ücretsiz Ascent wordpress teması; Efendim bu temamız kişisel blog sitelerine cuk oturacak harika özelliklere sahip. Şayet kişisel blogunuz için tema arayışındaysanız durun! yazının geri kalanını okumadan gitmeyin.

Temamızın premium temalardan hiç aşağı kalır bir yanı yok, tamamen responsive özellikte. Bütün aygıtlarda yani bilgisayar olsun tablet olsun veya akıllı telefonlarınız olsun, hepsinde ziyaretçilerinize harika görüntü sunar. Harika bir slider’a sahip, vermek istediğiniz mesajı ziyretçilerinize direkt ve net verebilirsiniz..

Ascent Kişisel wordpress tema, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilmekte, temiz kodlanmış ve sunucunuzu kesinlikle yormaz, açılış hızı gayet temiz, temamızın görünümü gayet naiftir. Ayrıca temamız modern teknolojilere dayalı Bootstrap, HTML5 ve CSS3 ile örülmüştür.

Ascent Responsive WordPress Tema
Ascent Responsive WordPress Tema

Demo   Download

Load More Related Articles
Load More By Mehmet Akif Bağcı
Load More In Diğer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Dünyanın En iyi 15 Markasının yıllara Göre Değişimleri (2000-2018)

Dünyanın bilinen en iyi 15 markasının yıllara göre marka değerlerinin değişimleri. Araları…