Home Diğer Auberge Ücretsiz WordPress Cafe Teması

Auberge Ücretsiz WordPress Cafe Teması

4 min read
0
0
360
Auberge Free Restaurant café WordPress theme

WordPress altyapısını artık her türlü sitelerimizde kullanabilmekteyiz. Blog sitelerinin yanında hali hazırda araba kiralama siteleri, kuaför siteleri, cafe ve restaurant siteleride bu altyapıyı kullanıyor.

Aşağıda size tanıtacağım temayı kendi işinizde/işyerinizde  ihtiyaç duyduğunuz güncellemeleri yaparak ortaya harika bir vitrin çıkarabilirsiniz. Bildiğiniz gibi internet reklamcılığı olayı artık sadece büyük işletmelerin ihtiyacı değil, küçük işletmelerde rekabette ellerinin dolu olduğunu göstermek için bu tür çalışmalar yapmakta. Bu çalışmaların ilk adımı bir website sahibi olmak.

Güzel, bahçeli bir Cafe & Restaurant açtınız, çok masraf ettiniz. Harika bir dekorasyon, iyi yetişmiş personel, yetenekli ustalar / aşçılar çalıştırıyorsunuz haliyle masraf ediyorsunuz ama müşterileriniz içinde harika bir ortam sağlıyorsunuz. Tek eksiğiniz reklam, reklam kültürü artık eskisi gibi de değil, internette reklam yapabilmek için öncelikle bir web sitesine sahip olmanız gerekiyor daha sonra potansiyel müşterilerinizi sitenize yönlendirerek mekanınız hakkında bilgiler vermeli, birazda merak uyandırmalısınız. Sizi benimseyen potansiyel müşterilerinizde direkt iletişim adreslerinizi görmek isteyecektir..

Herneyse, gel gelelim Ücretsiz Responsive WordPress Cafe Temasına..

Auberge Free Responsive WordPress Theme

 

Ücretsiz, responsive güzel bir tema Auberge wordpress teması. Cafe veya restaurant üzerine olan sitelerde gayet şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca yemek tarifi sitesi yapma niyetiniz varsa, başka tema aramanızada gerek yok bence.

Auberge temasını, Jetpack eklentisi ile kullanarak yemekler için menüler hazırlayabilirsiniz.

Auberge Free Restaurant café WordPress theme
Auberge Free Restaurant café WordPress theme

Demo    /    Download

Load More Related Articles
Load More By Mehmet Akif Bağcı
Load More In Diğer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Dünyanın En iyi 15 Markasının yıllara Göre Değişimleri (2000-2018)

Dünyanın bilinen en iyi 15 markasının yıllara göre marka değerlerinin değişimleri. Araları…